Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budete potřebovat:

*Pastelky, papír
*vonný olej - nějaký, který nedráždí pokožku!
*2 růžové svíce /lze zaměnit za červené/bílé
*cca 20gramů růžových lístků/lze zaměnit za šalvěj/rozmarýn/skořici

Postup: Budeme si malovat. Namalujte sami sebe a svého milovaného(budoucího)jak jste šťastní a zamilovaní. Nejlépe v pozici, kdeVás partner drží za ruku, jdete na romatickou procházku, nebo Vás žádá o ruku, nebo sedíte nad večeří,kupuje Vám květiny nebo...však Vás už nějaká romantická obrazová představa jistě napadne. Namalujte co nejpřesněji, jak by jste se v tu chvíli chtěla vidět. (nejde o talent, ale o nadšení...) Nedoporučuji kreslit partnerovi obličej, ani tam kreslit např. Brada Pitta..(soudnost, přátelé:o) Až bude umělecké dílo hotovo, položte ho na stole tak, aby jste na něj dobře viděla.

Na podložku vyvsypte bylinku do tvaru drdce. Srdce tak velkého, aby se tam vešel olej a dvě svíce. Vezměte poté obě svíce a olejem, který jste si vybrali (jen tak pro zajímavost - jak Vám voní láska?) lehce potřete se slovy :

Žehnám Vám láskou
Žehnám Vám čistotou
Žehnám Vám vášní
Žehnám Vám jistotou


Obě svíce postavce do prostřed srdce z bylinek a mezi ně postavte olejíček. Představte si proud bílého světla které prozáří obě svíce, bylinky i obraz. Musí zářit jasným zlatavým světlem. Toto světlo postupně ze všech těchto předmětů se spojí v jednu kouli zářícího světla a toto světlo se bude chvíli vznášet před Vámi. Potom se rozdělí na poloviny a jedna polovina světla se pomalu a něžně snese do oleje a zlstane v něm, druhá se vnoří do Vašeho srdce, kde se promění na malý zářivý drahokam. Ten drahokam si prohlédněte a požehnejte mu, požádejte ho, aby Vás dovedl k Vaší lásce. Jeho světlo Vás prozáří a nenechá Vás samotné. Pomalu se vraťe zase zpět k sobě a do sebe a dokončete rituál.

Svíce nechte dohořet a bylinky i zbytky svíček zahoďte. Obraz si nechte někde tak, aby jste na něj další dva týdny viděli a potom se ho také zbavte. Olejíček používejte v malém množství na kůži kolem zápěstí a nebo krku kdykoliv se budete cítit sama a nebo kdykoliv půjdete do "nadějné" společnosti:o)
Hodně štěstí!