Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čištění pokoje

Pokud máte poslední dobou pocit, že se Ve svém pokoji dusíte, necítíte se v něm dobře, nebo z jakéhokoliv důvodu chcete svůj pokoj energeticky vyčistit, můžete použít následující jednoduchý rituál: Vezměte jednu čajovou svíci, řekněte nad ní :
Vyčisti prosím dokonale tento pokoj od všech negací a přebytečných energií!
Postavte ji do prostřed stolu (pozor, nenechávat bez dozoru,!) a mořskou solí okolo ní vytvořte na třikrát kruh.Potom proneste následující : Po zhasnutí této svíce bude tento pokoj dokonale vyčištěn! Nechte svíci pokud možno dohořet, potom se soli i svíce zbavte.Jsem si jistá, že Váš pokoj bude mnohem příjemnějším místem.Neprovádějte zbytečně často(tak jednou za dva měsíce, nebo po magické operaci) Pokud nejste svíčkový typ, klidně použijte vonnou tyčinku a se stejným postupem.Svíce je ale silnější.

Mandala

Mandala je jednak kresba pomáhající uvolnit zbytečné napětí, vyjádřit svou osobnost, ale také prostředkem k magii.Jde o sice jen o jiný postup, jak vyčistit svůj pokoj, ale je náročnější. Používáme tedy polodrahokamy. Používané polodrahokamy mohou být v počtu pěti, sedmi a devíti. Minimálně jeden z nich je křišťál, zbytek závisí na Vašich osobních preferencích.Je dobré použít i černé kameny, ale nezapomeňte je po použití důkladně vyčistit. Tyto kameny ( Mohly by být alespoň přibližně stejně velké) nabijeme svým vlastním způsobem.Nejčastěji používaný - kameny položíme na dvě hodiny do osolené vody a posléze umyjeme pod tekoucí vodou. Vyčištěné potom necháme nabíjet několik hodin na slunci (Růženín na měsíci). Zbytek je velmi jednoduchý. Kameny - nejlépe čerstvě nabité - položíme na stůl, nebo jinam, kde mohou několik hodin volně ležet, rozmístíme je do tvaru kruhu tak, aby jeden kámen(Ten největší,Váš oblíbený, nebo křišťál) ležel uprostřed. Skládejte je ve směru hodinových ručiček a při pokládání posledního kamene proneste následující:
Uzavírám magický kruh a žádám tyto kameny, aby vyčistily dokonale tento pokoj.Ve chvíli přerušení kruhu bude pokoj dokonale vyčištěn!
Kameny necháme volně ležet asi hodinu bez narušení obrazce.Pochopitelně rozpojením obrazce je kouzlo hotovo, nejlépe je otevřít kruh posledním pokládaným kamenem.Čím více kamenů a čím lépe nabitých tím je účinek silnější. Sedm kamenů vyčistí velmi dobře i velký byt. Použité kameny je možno používat znovu.